Weerd

de Weerdde Weerdtde Weertvan Weerdvan Weerdtvan Weert
IRIRIRIRIRIR
Groningen1,85,62,1-1,2-0,7-3,3
Friesland-0,9-2,1-0,9-0,60,6-2,8
Drenthe15,8-1,1-1,7-1,2-0,7-2,3
Overijssel12,6-0,21,82,20-0,7
Gelderland13,25,32,72,4-1,3-4,8
Utrecht-2,6-0,5-1,92,7-1-5,6
N-Holland-2,1-0,1-2,5-1,5-0,2-6,4
Z-Holland-8,10,2-7,2-1,20,4-7,8
Zeeland-4,20,9-0,2-1-0,6-3,2
N-Brabant-7,9-4,412,10,1-0,232
Limburg-7,1-2,3-3,7-1,23,8-1,6
Flevoland-0,20,2-0,90,2-0,5-2,6

vd Weerdvd Weerdtvd WeertWeerdWeerdtWeert
IRIRIRIRIRIR
Groningen-2,8-2,2-0,76,4-0,414,4
Friesland-2,12,3-10,2-0,4-0,8
Drenthe-2,1-1,7-1,20,4-0,4-1,4
Overijssel15,1-2,8-1,1-0,82,80
Gelderland15,22,5-0,62,6-0,8-1,9
Utrecht16,60,3142,8-0,6-1
N-Holland-4,61,5-0,6-0,60,20,6
Z-Holland-8,5-1,5-3,8-1,30,9-3
Zeeland-4,5-1,9-1,8-1,3-0,3-1,2
N-Brabant-10,3-3,1-0,6-3,2-0,90,1
Limburg-6,96,7-0,9-2,2-0,60,9
Flevoland-0,1-10,91,5-0,3-1
de Weerd de Weerdt de Weert van Weerd van Weerdt van Weert van de Weerd van de Weerdt van de Weerdt Weerd Weerdt Weert

 

Westera

WesteraWestra
fefoIRfefoIR
Groningen8183,75015214,3
Friesland9110,75954163,1
Drenthe84011,651581
Overijssel165910,81041181,3
Gelderland28320,718497-6,4
Utrecht1611-1,310672-3,3
N-Holland3735-0,32412470,4
Z-Holland5117-4,7331152-9,8
Zeeland62-1,5374-5,4
N-Brabant354-5,222737-12,6
Limburg171-3,810914-9,1
Flevoland44-0,228361,5
Totaal23423415281528
Westera Westra

 

Wetering

de Weteringvan de Weteringvan Wetering
fefoIRfefoIRfefoIR
Groningen00-0,3517-6,220-1,5
Friesland00-0,36013-630-1,6
Drenthe00-0,35125-3,720-1,5
Overijssel00-0,510621310,450-2,1
Gelderland00-0,61882202,486-0,7
Utrecht00-0,51081110,252-1,2
N-Holland022,2246118-8,111326,6
Z-Holland10-0,8337296-2,215160,4
Zeeland00-0,3379-4,620-1,3
N-Brabant010,823149117,1105-1,6
Limburg00-0,511138-6,9550,1
Flevoland00-0,22915-2,611-0,2
Totaal33155615566767
de Wetering van de Wetering van Wetering

 

Wibbelink

fefoIRfefoIR
Groningen30-1,7N-Holland132-3,1
Friesland30-1,8Z-Holland182-3,8
Drenthe32-0,5Zeeland20-1,4
Overijssel66725,6N-Brabant123-2,7
Gelderland103-2,2Limburg61-2
Utrecht64-0,8Flevoland20-1,2
Totaal8484
Wibbelink

 

Wijngaard

van Wijngaardvd Wijngaardvd WijngaartWijngaardWijngaards
IRIRIRIRIR
Groningen-0,4-3-1,99,1-2
Friesland-0,5-3,2-2,82,2-1,7
Drenthe-0,4-2,3-1,91,4-1,1
Overijssel-0,6-5,1-1,9-2,4-2,6
Gelderland-0,9-5,6-3,6-2,114,6
Utrecht0,910,2-0,40-1,3
N-Holland0,1-4,41,45,5-3,1
Z-Holland1,53,71,9-1,8-4,3
Zeeland-0,4-3,1-2,2-2,4-1,7
N-Brabant0,19,37,2-3,42,6
Limburg-0,7-2,7-2,6-3-2,3
Flevoland-0,3-1-0,91,2-0,2
van Wijngaard van de Wijngaard van de Wijngaart Wijngaard Wijngaards