Baak

fefoIRfefoIR
Groningen42-1,1N-Holland21271,3
Friesland52-1,4Z-Holland2911-3,3
Drenthe42-1,1Zeeland32-0,7
Overijssel95-1,4N-Brabant2011-2
Gelderland165710,2Limburg101-2,8
Utrecht9120,9Flevoland21-0,9
Totaal133133
van Baak

 

Backer

Backerde Backer
fefoIRfefoIR
Groningen70-2,641-1,6
Friesland83-1,751-1,8
Drenthe73-1,441-1,6
Overijssel144-2,692-2,3
Gelderland2419-1,1151-3,7
Utrecht1413-0,393-2
N-Holland329210,6205-3,4
Z-Holland4439-0,72812-3
Zeeland550,1382,8
N-Brabant3017-2,4198515,2
Limburg141-3,597-0,7
Flevoland461,221-0,9
Totaal202202127127
Backer de Backer

 

Beek

Beekop de Beekte Beekter Beekvan Beekvan der Beek
IRIRIRIRIRIR
Groningen-2,4-1,3-1,1-2,7-12,40,5
Friesland0-1,4-1,2-3,4-12,50,2
Drenthe-1,8-1,3-1,2-1,6-10,1-5,5
Overijssel-5,1-1,8-116,3-11-3,2
Gelderland4,7-1,2-1,33,12423,8
Utrecht-0,11,33,73,822,22,7
N-Holland4,9-0,77,44,2-5,5-4
Z-Holland-1,9-0,6-2,9-6,8-6,1-5,5
Zeeland-3,3-1,11,1-2,6-7,3-4,9
N-Brabant-3,25-2-6,113,9-6,6
Limburg4-0,3-1,7-4,2-13,8-0,4
Flevoland11,1-0,93,5-2,11,8
Beek op de Beek te Beek ter Beek van Beek van der Beek

 

Benschop

fefoIRfefoIR
Groningen211-4,4N-Holland10188-1,2
Friesland249-3,1Z-Holland1382307,8
Drenthe212-4,2Zeeland156-2,4
Overijssel4312-4,8N-Brabant9532-6,4
Gelderland7755-2,5Limburg4612-5
Utrecht4418120,5Flevoland129-0,8
Totaal637637
Benschop

 

Bessem

fefoIRfefoIR
Groningen22-0,2N-Holland11326,1
Friesland32-0,5Z-Holland168-1,9
Drenthe20-1,5Zeeland20-1,3
Overijssel50-2,2N-Brabant115-1,7
Gelderland9100,4Limburg54-0,5
Utrecht53-0,9Flevoland164
Totaal7272
Bessem

 

Bode / Boode

BodeBoodede Bodeden Bode
fefoIRfefoIRfefoIRfefoIR
Groningen18210,662-1,652-1,500-0,5
Friesland218-2,972-1,861-2,100-0,5
Drenthe186-2,961-250-2,300-0,5
Overijssel38390,212469,8112-2,700-0,7
Gelderland6741-3,22117-0,92020010-0,9
Utrecht39674,5127-1,51111-0,1079,3
N-Holland8874-1,528422,7268-3,510-1,1
Z-Holland12123510,438471,4369710,320-1,2
Zeeland13191,540-2,141-1,500-0,4
N-Brabant8332-5,6267-3,82417-1,510-1
Limburg403-5,8131-3,3124-2,310-0,7
Flevoland10130,835131-1,200-0,4
Totaal55855817717716416477
Bode Boode de Bode den Bode

 

Boer

Boerde Boerden Boerten Boervd Boer
IRIRIRIRIR
Groningen15,828,6-4,54,7-1,9
Friesland-2,697,9-5,6-12,2
Drenthe32,66,4-52,5-1,9
Overijssel1,6-4,8-5,21,1-2,8
Gelderland-7,9-13,5-3,30,6-2,9
Utrecht-2,1-8,9-1,20,3-1,8
N-Holland0,238,8-2,31,1-2,6
Z-Holland5,6-31,615,1-1,8-4,4
Zeeland-3,9-11,912,4-0,8-1,7
N-Brabant-12,2-30,8-1,5-1,916,3
Limburg-11,1-20,4-7,2-1,3-2,5
Flevoland1,39,20,6-0,71,3
Boer de Boer den Boer ten Boer van de Boer

 

Boers

fefoIRfefoIR
Groningen6736-3,8N-Holland322164-8,8
Friesland7846-3,6Z-Holland44265310
Drenthe6715610,8Zeeland4915-4,8
Overijssel13931715,1N-Brabant303195-6,2
Gelderland246201-2,9Limburg14696-4,1
Utrecht1421450,2Flevoland3815-3,7
Totaal20392039
Boers

 

Boeve

fefoIRfefoIR
Groningen155-2,5N-Holland6920-5,9
Friesland172-3,6Z-Holland9519-7,8
Drenthe156-2,2Zeeland110-3,2
Overijssel3012817,9N-Brabant656-7,3
Gelderland5321422,1Limburg313-5,1
Utrecht3127-0,7Flevoland8100,7
Totaal440440
Boeve

 

Bonestro

BonestroBonestrooBoonestro
fefoIRfefoIRfefoIR
Groningen00-0,340-2,100-0,2
Friesland00-0,351-1,800-0,2
Drenthe00-0,340-2,100-0,2
Overijssel00-0,494-1,600-0,3
Gelderland023,61610522,7012,5
Utrecht00-0,499000-0,3
N-Holland00-0,6201-4,300-0,4
Z-Holland00-0,7282-4,900-0,5
Zeeland00-0,231-1,200-0,2
N-Brabant00-0,5190-4,400-0,4
Limburg00-0,490-300-0,3
Flevoland00-0,2262,300-0,1
Totaal2212912911
Bonestro Bonestroo Boonestro

 

Borgemeester / Burgemeister

BorgemeesterBurgemeesterBurgemeister
fefoIRfefoIRfefoIR
Groningen00-0,621-0,900-0,6
Friesland00-0,631-100-0,6
Drenthe011,220-1,500-0,6
Overijssel110,454-0,410-0,8
Gelderland11-0,297-0,510-1,1
Utrecht10-0,85123,2144
N-Holland220,311182220,3
Z-Holland241,215180,7241,2
Zeeland00-0,521-0,500-0,5
N-Brabant11-0,4114-210-1,2
Limburg10-0,852-1,410-0,8
Flevoland00-0,4131,500-0,4
Totaal101071711010
Borgemeester Burgemeester Burgemeister

 

Borst

fefoIRfefoIR
Groningen5125-3,6N-Holland24362524,6
Friesland5911-6,2Z-Holland3334345,5
Drenthe518-6Zeeland3712-4,1
Overijssel10577-2,7N-Brabant22865-10,8
Gelderland185144-3Limburg11012-9,3
Utrecht1071110,4Flevoland2813-2,9
Totaal15371537
Borst

 

Bouwmeester

Bouwmeesterden Bouwmeester
fefoIRfefoIR
Groningen5543-1,610-0,9
Friesland6341-2,810-1
Drenthe5513510,810-0,9
Overijssel11325313,2231,1
Gelderland20046418,732-0,5
Utrecht11599-1,520-1,3
N-Holland261185-4,74113,7
Z-Holland359286-3,851-1,8
Zeeland4010-4,710-0,8
N-Brabant24697-9,543-0,3
Limburg11815-9,520-1,3
Flevoland3128-0,5045,3
Totaal165616562424
Bouwmeester den Bouwmeester

 

Bosch

Boschin den Boschten Boschvd Bosch
fefoIRfefoIRfefoIRfefoIR
Groningen10254-4,820-1,541-1,58137-4,9
Friesland119118-0,131-151-1,7941081,5
Drenthe10269-3,320-1,542-18128-5,9
Overijssel21167131,650-2,283-1,816762-8,1
Gelderland37473018,484111,214191,32964509
Utrecht216178-2,651-1,883-1,81711851,1
N-Holland489478-0,51111019527,73874201,7
Z-Holland671184-18,8156-2,426270,3531451-3,5
Zeeland7422-623130-1,75926-4,3
N-Brabant460218-11,3105-1,7188-2,33644876,4
Limburg221310652-1,380-2,9175142-2,5
Flevoland57640,910-1,122-0,145541,3
Totaal30963096707011811824502450
Bosch in den Bosch ten Bosch van de Bosch

 

Bruggen

fefoIRfefoIR
Groningen3710310,8N-Holland1771981,5
Friesland43511,2Z-Holland244226-1,1
Drenthe3732-0,9Zeeland277-3,8
Overijssel771053,2N-Brabant16790-6
Gelderland1361723,1Limburg8017-7,1
Utrecht78921,5Flevoland21312,2
Totaal11241124
van Bruggen

 

Bruin

de Bruijnde Bruin
fefoIRfefoIR
Groningen14032-9,116368-7,5
Friesland16239-9,71892715,9
Drenthe14035-8,916484-6,2
Overijssel289118-10,1337138-10,8
Gelderland5115200,45967375,8
Utrecht2953110,93444495,6
N-Holland668636-1,2780693-3,1
Z-Holland917124010,61071191525,8
Zeeland1011252,411855-5,8
N-Brabant62987910734362-13,7
Limburg303211-5,3353113-12,8
Flevoland78881,19157-3,6
Totaal4234423449424942
de Bruijn de Bruin